Viską galime atlikti už Jus.
Sužinoti daugiau

Analizė ir Strategija

Atliekame tyrimus, plėtojame strategiją, planuojame terminus ir biudžetą, vykdome veiksmus bei kuriame originalų jūsų prekinį ženklą. Visada stengiamės taikyti komunikciją ir veiksmus į klientus, kurie Jums gali atnešti daugiausia naudos, taigi mes visada ieškome būdų kaip juos pasiekti. Mūsų strategijos yra grįstos efektyviais tyrimais ir analize.

Rinkos analizė

Padėsime rasti potencialius produkto ar paslaugų vartotojus ir atrinkti pelningiausius klientų segmentus, kurie padėtų uždirbti didžiausius pelnus ir aplenkti konkurentus.Marketingo tikslai

Paruošime konkrečią marketingo strategiją, kuri padės Jums pasiekti norimus verslo rezultatus. Viską tiksliai pamatuosime ir suplanuosime, kad strategija būtų nuosekliai įgyvendinama ir Jūs matytumėte aiškius pasiekimus ir pokyčius.

Pozicionavimas

Geriausiai pozicionuoti savo įmonę remiantis išskirtinumu. Padėsime rasti Jūsų įmonės išskirtinumus ir tinkamai juos iškomunikuoti potencialiems ir esamiems klientams.


Komunikacijos strategijos

Mūsų parengta komunikacija privers jūsų tikslinę auditoriją persvarstyti jūsų produktą ar paslaugas ir privers juos imtis jums norimų veiksmų. Palaikysime aktyvią ir nuolatinę komunikaciją su Jūsų tiksline auditorija. Sudarysime planą, kuris padės nuosekliai siekti tikslų, jį įgyvendinti, analizuoti ir numatyti perspektyvas.

Matavimas ir analizė

Parinksime tinkamą metodiką ir priemones, kuriomis analizuosime atliktus veiksmus ir įvertinsime kas yra veiksminga, o kas ne.
Planavimas, valdymas ir vykdymas

Biudžetai, terminai, užduotys... Nėra reikalo nerimauti, mes išsprendžiame visus sunkumus. Parengiame marketingo planą, pagal kurį idėja tampa realybe. Užduotis vykdome vieni arba su Jūsų komanda. Siūlome nepriekaištingai integruotas ir jau sėkmingai išbandytas marketingo taktikas, kurios yra sukurtos taip, kad lengvai pasiektų tikslinę auditoriją. Galiausiai, mes įvertiname efektyvumą bei atrenkame kas iš tiesų Jums reikalinga, kad Jūsų investicija į marketingą atneštų geriausius rezultatus.

Paslaugos ir sprendimai

Kad paslaugos generuotų puikius rezultatus, jas atliekame maksimaliai ir su pasimėgavimu. Savo paslaugomis ir kūrybiniais sprendimais siekiame, kad jūsų prekinis ženklas išsiskirtų iš kitų.

Marketingo strateginis planas

Marketingo auditas

Skaitmeninė rinkodara

Konsultacijos

Prekinio ženklo kūrimas

Logotipų kūrimas

Įvairūs dizaino darbai

Spaudos darbai

Internetinių svetainų ir el. parduotuvių kūrimas

Svetainių optimizavimas. Konversijų didinimas

SEO paslaugos

Reklama internete. Adwords paslaugos

Socialinių tinklų administravimas ir strategija

Konkurentų analizė

Marketingo specialisto nuoma

Renginių planavimas ir vykdymas

Naujo produkto/paslaugos plėtra

Pakuotės dizainas

Pardavimų medžiaga ir prezentacija

Pardavimų skatinimas

Kitos marketingo paslaugos

susisiekite

Jums rūpi rezultatai? Turite daugiau klausimų? Toliau neieškokite! Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

8 602 02221

info@ideology.lt