Dirbame su įvairaus dydžio ir tipo įmonėmis.
Sužinoti daugiau

Pradedančios įmonės

Norite tinkamai ir sėkmingai vystyti savo pradėto verslo komunikaciją. Pristatyti savo paslaugas ar produktus, rasti naujų klientų ir sutaupyti laiko bei pinigų. Mes esame Jūsų paslaugoms. Nereikia jaudintis, mes bendradarbiaujame su įvairaus dydžio organizacijomis. Padėsime jums pasiekti tokią darbo kokybę, kad lengvai galėsite konkuruoti su stambesnėmis įmonėmis. Būsime jūsų laisvai įdiegiamas ir nuomojamas rinkodaros skyrius, kuris suteiks jums laisvę sutelkti dėmesį į kitus svarbius dalykus.

Vidutinio dydžio įmonės

Jūs esate vidutinio dydžio organizacija, kuriai reikalinga marketingo strategija ir veiksmų apibrėžtumas, tačiau be didelių papildomų valdymo išlaidų. Dauguma jūsų dydžio įmonių, patys atliekate chaotiškus rinkodaros veiksmus, nes neturite kompetetingo vidinio marketingo skyriaus. Mes jums galime pasiūlyti kūrybišką ir strategišką marketingo skyrių, nuomos principu, kuris padės strategiškai ir nepriekaištingai įgyvendinti rinkodaros veiksmus bei pasiekti rezultatus.

Didelės įmonės

Jeigu jūs jau turite savo įtvirtintą rinkodaros skyrių, bet jums sunku orientuotis naujose nišose ar pasinaudoti naujomis galimybėmis. Mes suprantame jus. Jūs esate toks vadovas, kuris puikiai numato įmonės ateitį ir jos plėtrą. Jeigu turėtumėte galimybę išpildyti visas idėjas, tai tuoj pat ir padarytumėte. Deja, jūsų įmonės rinkodaros skyrius yra užverstas kitais įsipareigojimais (dar atrastais daug anksčiau), trūksta išteklių, naujų idėjų įgyvendinimui ir jų plėtojimui. Mes galime padėti. Ištyrinėsime naujas verslo nišas, padėsime sudėlioti

Jeigu Jūs atpažįstate save, mes galime būti partneriais.

Jums svarbus Jūsų įmonės marketingas

Kokybiška reklama, originali ir patogi naudoti interneto svetainė, tinkamai išplėtotas prekės ženklas – visa tai Jūms labai svarbu. Deja, ne visada tam lieka laiko ar užtenka resursų ir žinių.

Jūs nesate didelis marketingo gerbėjas

Reklama yra Jums dažnai nuobodi, arba atvirkščiai – ypač desperatiškas būdas patraukti kliento dėmesį. Reklamos yra per daug ir Jūsų neįtikina jos nauda.


Jūs siekiate geresnių rezultatų

Siekiate geriau integruoti tyrimus, strategiją, planavimą ir kūrybinius sprendimus. Vertinate griežtumą bei atsakomybę marketinge. Kūrybiškumas Jums taip pat nesvetima.

Jums svarbu Jūsų įmonė ir jos svarba aplinkai

Jums rūpi įmonėje dirbantys žmonės, jūsų klientai ir rinka. Galų gale, jums rūpi pasaulis, kuriame gyvename.susisiekite

Jums rūpi rezultatai? Turite daugiau klausimų? Toliau neieškokite! Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

8 602 02221

info@ideology.lt